Vardas: Kantrimė

Vardo reikšmė:

kant- (pa-kantus, kantrus) + rim- (rimti) – „kantrus, ramus“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.19

Papildoma informacija:

Šių vardų savininkės visada randasi pačios triukšmingiausios kompanijos centre, mėgsta papasakoti keistų istorijų ar anekdotų. Jūs – aštrialiežuvės, linksmos, išradingos ir nesugebate nė minutei būti ramios. Šio vardo savininkės mielai priima draugų pagalbą ne vien žodžiais, bet ir pinigais. Neteisingai panaudotos seksualinės energijos pertekliai gali joms sutrikdyti sveikatą ir ištuštinti pinigines. Jos užsigalvojusios, kantrios, pastovios, patikimos, energingos, diplomatiškos ir konservatyvios.

Panašūs vardai:
Kantrimas


Pavardė: Kamantauskaitė

Kamantauskaitė – moteriška pavardės forma (netekėjusi arba mergautinė).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Kamantauskas.

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Kantrimė Kamantauskaitė" morzės abėcėle

-·-
K
·-
A
N
-
T
·-·
R
··
I
--
M
·
E
-·-
K
·-
A
--
M
·-
A
N
-
T
·-
A
··-
U
···
S
-·-
K
·-
A
··
I
-
T
·
E
K
A
N
T
R
I
M
E
K
A
M
A
N
T
A
U
S
K
A
I
T
E
K
A
N
T
R
I
M
E
K
A
M
A
N
T
A
U
S
K
A
I
T
E

Visos paieškos