Vardas: Kantvilė

Vardo reikšmė:

kant- (pa-kantus, kantrus) + vil- (viltis) – „kantriai besiviliantis“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.28

Papildoma informacija:

Tai šaunus vardas. Jums patinka viskas, kas puiku, ir Jūs pačios nestokojate linksmo būdo. Neretai ir pačios išoriškai itin patrauklios, seksualios, retkarčiais ir išdidžios, itin daug dėmesio skiriate savo išvaizdai, jos priežiūrai. Jūs pritariate laikmečiui, madoms, esate veiklios, stengiatės atsiskleisti menui. Gera intuicija leidžia planuoti tolimą ateitį. Labai mokate prisiderinti prie žymiausių autoritetų. Jūs puikios politinės strategės, karščiausių ir uždegančių kalbų autorės, naujų idėjų generatorės. Sėkmingiausiai pritampate tose sferose, kur tenka daug bendrauti su žmonėmis, kas Jums puikiai sekasi, nes turite įgimtą teisingumo jausmą. Jei prieš akis regimas konkretus, apčiuopiamas tikslas, Jūs parodote nemenką darbštumą, nors iš esmės linkusios kūnu ir siela atsiduoti gyvenimo džiaugsmams, malonumams.

Panašūs vardai:
Kantvyda, Kantvydas, Kantvydė, Kantvilas


Pavardė: Mocevičiūtė

Mocevičiūtė – moteriška pavardės forma (netekėjusi arba mergautinė).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Mocevičius.

Panašios pavardės:
Mocevičius, Mocevičienė

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Kantvilė Mocevičiūtė" morzės abėcėle

-·-
K
·-
A
N
-
T
···-
V
··
I
·-··
L
·
E
--
M
---
O
-·-·
C
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
··-
U
-
T
·
E
K
A
N
T
V
I
L
E
M
O
C
E
V
I
C
I
U
T
E
K
A
N
T
V
I
L
E
M
O
C
E
V
I
C
I
U
T
E

Visos paieškos