Vardas: Karigailė

Vardo reikšmė:

kari- (kariuomenė, karys) + gail- (gailas „stiprus“) „stiprus karys“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.14

Papildoma informacija:

Sėkmingiausiai pritampate tose sferose, kur tenka daug bendrauti su žmonėmis, kas Jums puikiai sekasi, nes turite įgimtą teisingumo jausmą. Jei prieš akis regimas konkretus, apčiuopiamas tikslas, Jūs parodote nemenką darbštumą, nors iš esmės linkusios kūnu ir siela atsiduoti gyvenimo džiaugsmams, malonumams. Gera intuicija leidžia planuoti tolimą ateitį. Labai mokate prisiderinti prie žymiausių autoritetų. Jūs puikios politinės strategės, karščiausių ir uždegančių kalbų autorės, naujų idėjų generatorės.

Panašūs vardai:
Karigaila, Karigaudė


Pavardė: Balčauskienė

Balčauskienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Balčauskas.

Panašios pavardės:
Balčauskis

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Karigailė Balčauskienė" morzės abėcėle

-·-
K
·-
A
·-·
R
··
I
--·
G
·-
A
··
I
·-··
L
·
E
-···
B
·-
A
·-··
L
-·-·
C
·-
A
··-
U
···
S
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
K
A
R
I
G
A
I
L
E
B
A
L
C
A
U
S
K
I
E
N
E
K
A
R
I
G
A
I
L
E
B
A
L
C
A
U
S
K
I
E
N
E

Visos paieškos