Vardas: Karina

Vardo reikšmė:

„dailioji, gražioji“

Vardo kilmė:

italų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.07

Papildoma informacija:

Karinų nebaugina jokie sunkumai, jos geros organizatorės ir vadovės, įkvepia kitus ir sugeba įtraukti į savų interesų ratą. Dažnai jos tampa naujų idėjų, naujų technologijų atradėjos. Linkusios moksliniams tyrinėjimams, išradybai ir ezoterikos studijavimui. Aplinkiniai labai vertina Karinas, padeda joms finansais ir draugiška pagarba. Jas labai traukia į neformalų lyderiavimą. Labai humaniškos, draugiškos. Viską vertina per pasaulio pažinimą. Karinos, veikiamos neigiamos skaičių vibracijos, tampa tik savų interesų vykdytojomis. Gali išnaudoti žmogų ir palikti likimo valiai. Joms taikytinas itin svarbus posakis: „Nekask duobės kitam, nes pats įkrisi”.

Panašūs vardai:
Kargaudas, Kaributas, Karigaila, Karigailė, Karigaudė, Karijotas, Kariotas, Karla, Karlas, Karlita


Pavardė: Medolinskienė

Medolinskienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Medolinskas.

Daugiau narių turinčių vardą Karina

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Karina Medolinskienė" morzės abėcėle

-·-
K
·-
A
·-·
R
··
I
N
·-
A
--
M
·
E
-··
D
---
O
·-··
L
··
I
N
···
S
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
K
A
R
I
N
A
M
E
D
O
L
I
N
S
K
I
E
N
E
K
A
R
I
N
A
M
E
D
O
L
I
N
S
K
I
E
N
E

Visos paieškos