Vardas: Karina

Vardo reikšmė:

„dailioji, gražioji“

Vardo kilmė:

italų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.07

Papildoma informacija:

Karinų nebaugina jokie sunkumai, jos geros organizatorės ir vadovės, įkvepia kitus ir sugeba įtraukti į savų interesų ratą. Dažnai jos tampa naujų idėjų, naujų technologijų atradėjos. Linkusios moksliniams tyrinėjimams, išradybai ir ezoterikos studijavimui. Aplinkiniai labai vertina Karinas, padeda joms finansais ir draugiška pagarba. Jas labai traukia į neformalų lyderiavimą. Labai humaniškos, draugiškos. Viską vertina per pasaulio pažinimą. Karinos, veikiamos neigiamos skaičių vibracijos, tampa tik savų interesų vykdytojomis. Gali išnaudoti žmogų ir palikti likimo valiai. Joms taikytinas itin svarbus posakis: „Nekask duobės kitam, nes pats įkrisi”.

Panašūs vardai:
Kargaudas, Kaributas, Karigaila, Karigailė, Karigaudė, Karijotas, Kariotas, Karla, Karlas, Karlita


Pavardė: Medonienė

Medonienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Medonis.

Panašios pavardės:
Medonis

Daugiau narių turinčių vardą Karina

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Karina Medonienė" morzės abėcėle

-·-
K
·-
A
·-·
R
··
I
N
·-
A
--
M
·
E
-··
D
---
O
N
··
I
·
E
N
·
E
K
A
R
I
N
A
M
E
D
O
N
I
E
N
E
K
A
R
I
N
A
M
E
D
O
N
I
E
N
E

Visos paieškos