Vardas: Karina

Vardo reikšmė:

„dailioji, gražioji“

Vardo kilmė:

italų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.07

Papildoma informacija:

Karinų nebaugina jokie sunkumai, jos geros organizatorės ir vadovės, įkvepia kitus ir sugeba įtraukti į savų interesų ratą. Dažnai jos tampa naujų idėjų, naujų technologijų atradėjos. Linkusios moksliniams tyrinėjimams, išradybai ir ezoterikos studijavimui. Aplinkiniai labai vertina Karinas, padeda joms finansais ir draugiška pagarba. Jas labai traukia į neformalų lyderiavimą. Labai humaniškos, draugiškos. Viską vertina per pasaulio pažinimą. Karinos, veikiamos neigiamos skaičių vibracijos, tampa tik savų interesų vykdytojomis. Gali išnaudoti žmogų ir palikti likimo valiai. Joms taikytinas itin svarbus posakis: „Nekask duobės kitam, nes pats įkrisi”.

Panašūs vardai:
Kargaudas, Kaributas, Karigaila, Karigailė, Karigaudė, Karijotas, Kariotas, Karla, Karlas, Karlita


Pavardė: Piskliukova

Piskliukova – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Piskliukovas.

Daugiau narių turinčių vardą Karina

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Karina Piskliukova" morzės abėcėle

-·-
K
·-
A
·-·
R
··
I
N
·-
A
·--·
P
··
I
···
S
-·-
K
·-··
L
··
I
··-
U
-·-
K
---
O
···-
V
·-
A
K
A
R
I
N
A
P
I
S
K
L
I
U
K
O
V
A
K
A
R
I
N
A
P
I
S
K
L
I
U
K
O
V
A

Visos paieškos