Vardas: Karina

Vardo reikšmė:

„dailioji, gražioji“

Vardo kilmė:

italų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.07

Papildoma informacija:

Karinų nebaugina jokie sunkumai, jos geros organizatorės ir vadovės, įkvepia kitus ir sugeba įtraukti į savų interesų ratą. Dažnai jos tampa naujų idėjų, naujų technologijų atradėjos. Linkusios moksliniams tyrinėjimams, išradybai ir ezoterikos studijavimui. Aplinkiniai labai vertina Karinas, padeda joms finansais ir draugiška pagarba. Jas labai traukia į neformalų lyderiavimą. Labai humaniškos, draugiškos. Viską vertina per pasaulio pažinimą. Karinos, veikiamos neigiamos skaičių vibracijos, tampa tik savų interesų vykdytojomis. Gali išnaudoti žmogų ir palikti likimo valiai. Joms taikytinas itin svarbus posakis: „Nekask duobės kitam, nes pats įkrisi”.

Panašūs vardai:
Kargaudas, Kaributas, Karigaila, Karigailė, Karigaudė, Karijotas, Kariotas, Karla, Karlas, Karlita


Pavardė: Tilvytienė

Tilvytienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Tilvytis.

Panašios pavardės:
Tilvytis

Daugiau narių turinčių vardą Karina

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Karina Tilvytienė" morzės abėcėle

-·-
K
·-
A
·-·
R
··
I
N
·-
A
-
T
··
I
·-··
L
···-
V
-·--
Y
-
T
··
I
·
E
N
·
E
K
A
R
I
N
A
T
I
L
V
Y
T
I
E
N
E
K
A
R
I
N
A
T
I
L
V
Y
T
I
E
N
E

Visos paieškos