Vardas: Karolė

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Karolina;

karl „šaunus, -i“ – šaunioji

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.21

Papildoma informacija:

Karolė, kaip visiems seniai žinoma, turi aštrų protą, kuris dažnai prilyginamas mokslinio mąstymo tipui. Dažnai Karolė neskuba pasitikėti bet kuo. Galima sakyti, kad nepasitiki niekuo, kol prieš tai nepačiupinėja ir visiškai neįsitikina faktų pagrįstumu. Dažnai pasitaiko, kad nuo Karolės sklinda itin aktyvi ir gera žadanti aura, todėl retas jos aplinkos žmogus sugeba atsispirti kerams ir lieka betarpiškai apžavėtas. Teigiama, kad didžioji dalis merginų, turinčių Karolės vardą, mėgsta daug kalbėti ir girtis – gali ištisas valandas pasakoti savo gyvenimiškus potyrius bei pačius keisčiausius  nuotykius. Beveik visos Karolės nuo gimimo nenuspėjamos –  pavyzdžiui, nueina  į parduotuvę, o nuėjusios jau nebežino, kokiu tikslu atėjo. Karolės silpniausia vieta - fizinis pažeidžiamumas. Beveik kiekviename žingsnyje Karolę gali ištikti netikėti nelaimingi nutikimai, nes jai neįprasta iš pradžių galvoti, o tik paskui veikti. Karolių, kaip ir Karolinų, charakteriai turi vieną bendrą bruožą – vienareikšmiškai, visų Karolių charakteris yra labai ūmus. Skandalingos istorijos, įvariausi konfliktai ir netikėčiausi aiškinimaisi Karolę lydi visur. Tačiau Karolė į kitų žmonių poelgius ir įvairius įvykius reaguoja labai asmeniškai – tik širdimi, o ne protu. Karolių jausmai labai ryškūs  –  džiaugsmas ir liūdesys labai lengvai sukelia ašaras, o nuotaikų svyravimas neįtikėtinas – greitai pereina iš euforijos į nusivylimą, kartais tiesiog dėl menkniekių. O abstrakcijos – muzikos garsai arba lyriškas, poetinis žodis – gali jas sužadinti iki galutinės ekstazės. Veikloje Karolė išsirenka patrauklius ir pažinimą skatinančius užsiėmimus. Šio vardo savininkės savo gyvenimą dažniausiai pašvenčia visuomeninėms organizacijoms. Karolės gali būti geros techninių ir socialinių sričių specialistės, o taip pat puikios meninikės: nuostabios aktorės, talentingos dailininkės, populiarios dainininkės,  įžymios filosofės,  respektabilios kultūros darbuotojos,  skaitytojų mėgiamos rašytojos bei politiškai stiprios valstybės veikėjos. Kiekviena Karolė nemėgsta pagalbos iš šalies, joms patinka viską daryti pačioms. Šio vardo savininkės labai užsispyrusios. Valios jėga ir rimtas charakteris leidžia susidoroti su bet kokiais projektais, todėl gyvenime lieka gilus nuveiktų darbų pėdsakas. O taip pat dėl šio asmenybės bruožo - visų darbų darymo savomis rankomis - užsitarnauja kitų pagarbą ir populiarumą. Meilėje Karolės ne tik menininkės, bet kartu ir amatininkės. Tik  jos tokios, kurios moka subtiliai vilioti nusižiūrėtus asmenis ir ne tik violioti, bet ir sėkmingai pasiekti tikslą, t.y. apvynioti aplink savo pirštą. O santuoką Karolės priima kaip nuostabią, atpalaiduojančią bei saugią prieplauką. Nors dažnas vyriškos lyties atstovas sakys, kad Karolė – tai dosnumo ir atjautos nestokojanti asmenybė, tačiau nepamirš paminėti ir fakto, kad ji iš sutuoktinio reikalauja išskirtinio ir nuolatinio dėmesio, bei pačių netikėčiausių ir kartais sunkiai įsivaizduojamų užgaidų tenkinimo.

Panašūs vardai:
Kargaudas, Kaributas, Karigaila, Karigailė, Karigaudė, Karijotas, Karina, Kariotas, Karla, Karlas


Pavardė: Duplinienė

Duplinienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Duplinis.

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Karolė Duplinienė" morzės abėcėle

-·-
K
·-
A
·-·
R
---
O
·-··
L
·
E
-··
D
··-
U
·--·
P
·-··
L
··
I
N
··
I
·
E
N
·
E
K
A
R
O
L
E
D
U
P
L
I
N
I
E
N
E
K
A
R
O
L
E
D
U
P
L
I
N
I
E
N
E

Visos paieškos