Vardas: Karolina

Vardo reikšmė:

karl „šauni“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.05

Papildoma informacija:

Visos Karolinos be jokių išimčių turi ar įgyja išlavintą protą, kuris dažnai prilyginamas mokslinio mąstymo tipui. Dažnai Karolinos neskuba pasitikėti bet kuo. Galima sakyti, jos nepasitiki niekuo, kol prieš tai nepačiupinėja ir visiškai neįsitikina faktų tikrumu. Dažnai pasitaiko, kad nuo Karolinos sklinda įvairiapusiškos vibracijos, todėl retas jos aplinkos žmogus sugeba atsispirti kerams ir lieka betarpiškai apžavėtas. Teigiama, kad didžioji dalis merginų, turinčių Karolinos vardą, mėgsta daug kalbėti (kartais net per daug – kas jas daro plepėmis) ir girtis – gali ištisas valandas pasakoti savo išgyvenimus ir gyvenimiškus potyrius bei pačius netikėčiausius nuotykius. Beveik visos Karolinos nuo gimimo visiškai nenuspėjamos – pavyzdžiui, nueina į parduotuvę, o nuėjusi jau nebežino, koks tikslas ją čionais atvedė. Silpniausia vieta Karolinoms yra jų fizinis pažeidžiamumas. Beveik kiekviename žingsnyje Karoliną gali ištikti visai netikėti nelaimingi nutikimai, nes jai neįprasta iš pradžių galvoti, o tik paskui veikti. Karolinų charakteriai turi vieną bendrą bruožą – vienareikšmiškai, visų Karolinų charakteris yra labai ūmus. Skandalingos istorijos, įvariausi konfliktai ir netikėčiausi aiškinimaisi Karolinas lydi visur. Tačiau Karolinos į kitų žmonių poelgius ir įvairius įvykius reaguoja labai asmeniškai – širdimi, bet ne protu. Karolinų jausmai labai ryškūs – džiaugsmas, liūdesys ypač lengvai sukelia ašaras, o nuotaikų svyravimas neįtikėtinas – greitai pereina iš euforijos į nusivylimą, kartais tiesiog dėl menkniekių. O abstrakcijos - muzikos garsai arba lyriškas, poetinis žodis - gali jas sužadinti iki finalinės ekstazės. Veikloje Karolinos išsirenka patrauklius ir pažinimą skatinančius užsiėmimus. Karolinos gali būti geros techninių ir socialinių sričių specialistės, o taip pat puikios menininkės: nuostabios aktorės, talentingos dailininkės, populiarios dainininkės,  įžymios filosofės,  respektabilios kultūros darbuotojos,  skaitytojų mėgiamos rašytojos bei politiškai stiprios valstybės veikėjos. Visoms Karolinoms dažnai patinka daryti visus darbus savo rankomis, todėl užsitarnauja kitų pagarbą ir populiarumą. Meilėje Karolinos ne tik menininkės, bet kartu ir amatininkės. Tik  jos vienos tokios, kurios moka išskirtinai ir subtiliai ne tik vilioti patikusius asmenis, bet ir sėkmingai suvilioti, t.y. apvynioti aplink savo pirštą. Santuoką Karolinos priima kaip nuostabią, atpalaiduojančią ir nuo visų negandų tolimą bei saugančią prieplauką. Nors dažnas vyriškos lyties atstovas sakys, kad Karolina – tai dosnumo ir atjautos nestokojanti asmenybė, tačiau nepamirš paminėti ir fakto, kad ji iš sutuoktinio reikalauja išskirtinio ir įtemptai pavojingo nuolatinio dėmesio bei pačių netikėčiausių ir kartais sunkiai įsivaizduojamų kaprizų tenkinimo.

Panašūs vardai:
Karolė, Karolis


Pavardė: Kačanovski

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Kačanovskij, Kačanovskaja

Daugiau narių turinčių vardą Karolina

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Karolina Kačanovski" morzės abėcėle

-·-
K
·-
A
·-·
R
---
O
·-··
L
··
I
N
·-
A
-·-
K
·-
A
-·-·
C
·-
A
N
---
O
···-
V
···
S
-·-
K
··
I
K
A
R
O
L
I
N
A
K
A
C
A
N
O
V
S
K
I
K
A
R
O
L
I
N
A
K
A
C
A
N
O
V
S
K
I

Visos paieškos