Vardas: Karolina

Vardo reikšmė:

karl „šauni“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.05

Papildoma informacija:

Visos Karolinos be jokių išimčių turi ar įgyja išlavintą protą, kuris dažnai prilyginamas mokslinio mąstymo tipui. Dažnai Karolinos neskuba pasitikėti bet kuo. Galima sakyti, jos nepasitiki niekuo, kol prieš tai nepačiupinėja ir visiškai neįsitikina faktų tikrumu. Dažnai pasitaiko, kad nuo Karolinos sklinda įvairiapusiškos vibracijos, todėl retas jos aplinkos žmogus sugeba atsispirti kerams ir lieka betarpiškai apžavėtas. Teigiama, kad didžioji dalis merginų, turinčių Karolinos vardą, mėgsta daug kalbėti (kartais net per daug – kas jas daro plepėmis) ir girtis – gali ištisas valandas pasakoti savo išgyvenimus ir gyvenimiškus potyrius bei pačius netikėčiausius nuotykius. Beveik visos Karolinos nuo gimimo visiškai nenuspėjamos – pavyzdžiui, nueina į parduotuvę, o nuėjusi jau nebežino, koks tikslas ją čionais atvedė. Silpniausia vieta Karolinoms yra jų fizinis pažeidžiamumas. Beveik kiekviename žingsnyje Karoliną gali ištikti visai netikėti nelaimingi nutikimai, nes jai neįprasta iš pradžių galvoti, o tik paskui veikti. Karolinų charakteriai turi vieną bendrą bruožą – vienareikšmiškai, visų Karolinų charakteris yra labai ūmus. Skandalingos istorijos, įvariausi konfliktai ir netikėčiausi aiškinimaisi Karolinas lydi visur. Tačiau Karolinos į kitų žmonių poelgius ir įvairius įvykius reaguoja labai asmeniškai – širdimi, bet ne protu. Karolinų jausmai labai ryškūs – džiaugsmas, liūdesys ypač lengvai sukelia ašaras, o nuotaikų svyravimas neįtikėtinas – greitai pereina iš euforijos į nusivylimą, kartais tiesiog dėl menkniekių. O abstrakcijos - muzikos garsai arba lyriškas, poetinis žodis - gali jas sužadinti iki finalinės ekstazės. Veikloje Karolinos išsirenka patrauklius ir pažinimą skatinančius užsiėmimus. Karolinos gali būti geros techninių ir socialinių sričių specialistės, o taip pat puikios menininkės: nuostabios aktorės, talentingos dailininkės, populiarios dainininkės,  įžymios filosofės,  respektabilios kultūros darbuotojos,  skaitytojų mėgiamos rašytojos bei politiškai stiprios valstybės veikėjos. Visoms Karolinoms dažnai patinka daryti visus darbus savo rankomis, todėl užsitarnauja kitų pagarbą ir populiarumą. Meilėje Karolinos ne tik menininkės, bet kartu ir amatininkės. Tik  jos vienos tokios, kurios moka išskirtinai ir subtiliai ne tik vilioti patikusius asmenis, bet ir sėkmingai suvilioti, t.y. apvynioti aplink savo pirštą. Santuoką Karolinos priima kaip nuostabią, atpalaiduojančią ir nuo visų negandų tolimą bei saugančią prieplauką. Nors dažnas vyriškos lyties atstovas sakys, kad Karolina – tai dosnumo ir atjautos nestokojanti asmenybė, tačiau nepamirš paminėti ir fakto, kad ji iš sutuoktinio reikalauja išskirtinio ir įtemptai pavojingo nuolatinio dėmesio bei pačių netikėčiausių ir kartais sunkiai įsivaizduojamų kaprizų tenkinimo.

Panašūs vardai:
Karolė, Karolis


Pavardė: Krutikova

Krutikova – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Krutikovas.

Panašios pavardės:
Krutikov, Krutikovas, Krutikovienė

Daugiau narių turinčių vardą Karolina

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Karolina Krutikova" morzės abėcėle

-·-
K
·-
A
·-·
R
---
O
·-··
L
··
I
N
·-
A
-·-
K
·-·
R
··-
U
-
T
··
I
-·-
K
---
O
···-
V
·-
A
K
A
R
O
L
I
N
A
K
R
U
T
I
K
O
V
A
K
A
R
O
L
I
N
A
K
R
U
T
I
K
O
V
A

Visos paieškos