Vardas: Kasijonas

Vardo reikšmė:

cassus „tuščias“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.13

Papildoma informacija:

Šių vardų savininkai visada randasi pačios triukšmingiausios kompanijos centre, mėgsta papasakoti keistų istorijų ar anekdotų. Jūs – aštrialiežuviai, linksmi, išradingi ir nesugebate nė minutei būti ramūs. Ambicingi ir valdingi žmonės. Jūs linkę eiti link valdžios ir niekada nenorite būti nuošalyje. Jeigu Jums nepasiseka atsidurti valdžioje ir turėti bent keletą pavaldinių, jaučiatės nepasiekę tikslo. Šio vardo turėtojai paklūsta griežtai disciplinai ir to paties reikalauja iš kitų. Dominuodami jie nesugeba įsiklausyti į kitų nuomonę, girdi tik save.


Pavardė: Dzindziliauskas

Dzindziliauskas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Dzindziliauskienė (ištekėjusi) ir Dzindziliauskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Dzindziliauskienė

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Kasijonas Dzindziliauskas" morzės abėcėle

-·-
K
·-
A
···
S
··
I
·---
J
---
O
N
·-
A
···
S
-··
D
--··
Z
··
I
N
-··
D
--··
Z
··
I
·-··
L
··
I
·-
A
··-
U
···
S
-·-
K
·-
A
···
S
K
A
S
I
J
O
N
A
S
D
Z
I
N
D
Z
I
L
I
A
U
S
K
A
S
K
A
S
I
J
O
N
A
S
D
Z
I
N
D
Z
I
L
I
A
U
S
K
A
S

Visos paieškos