Vardas: Kasijonas

Vardo reikšmė:

cassus „tuščias“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.13

Papildoma informacija:

Šių vardų savininkai visada randasi pačios triukšmingiausios kompanijos centre, mėgsta papasakoti keistų istorijų ar anekdotų. Jūs – aštrialiežuviai, linksmi, išradingi ir nesugebate nė minutei būti ramūs. Ambicingi ir valdingi žmonės. Jūs linkę eiti link valdžios ir niekada nenorite būti nuošalyje. Jeigu Jums nepasiseka atsidurti valdžioje ir turėti bent keletą pavaldinių, jaučiatės nepasiekę tikslo. Šio vardo turėtojai paklūsta griežtai disciplinai ir to paties reikalauja iš kitų. Dominuodami jie nesugeba įsiklausyti į kitų nuomonę, girdi tik save.


Pavardė: Koltušas

Koltušas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Koltušienė (ištekėjusi) ir Koltušaitė (netekėjusi arba mergautinė).

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Kasijonas Koltušas" morzės abėcėle

-·-
K
·-
A
···
S
··
I
·---
J
---
O
N
·-
A
···
S
-·-
K
---
O
·-··
L
-
T
··-
U
···
S
·-
A
···
S
K
A
S
I
J
O
N
A
S
K
O
L
T
U
S
A
S
K
A
S
I
J
O
N
A
S
K
O
L
T
U
S
A
S

Visos paieškos