Vardas: Kasparas

Vardo reikšmė:

„iždininkas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.06

Papildoma informacija:

Kasparai linkę į savų veiksmų nepriklausomybę. Jie komfortą pajunta įvairių kelionių ir nuotykių akimirkomis. Visų labiausiai vertina savo asmeninę patirtį, o į aplinkinių pastabas bei pamokymus žiūri atsargiai, nes jie pasitiki tik sava intuicija ir savomis akimis. Kasparai savotiško filosofinio mąstymo, tačiau tai nereiškia, kad jie nepraktiški. Jie tvirtai žino, ko nori iš aplinkinių. Buitis jų niekada neužgožia; jie moka išsisukti nuo smulkmenų ir savo dėmesį nukreipti į kur kas įdomesnius dalykus. Kasparai malonūs bendraujant, tačiau su jais kartu gyventi yra sudėtinga, nes jie kaprizingi ir neįsipareigojantys, kartais užsidarę savo vidiniame pasaulyje. Kasparai gyvenime pasireiškia kaip rašytojai, oratoriai arba aktoriai. Jie turtingos vaizduotės, labai jautrūs, dosnūs ir meilūs.


Pavardė: Protasov

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Protas, Protapas, Protasevič, Protasevičienė, Protasevičius, Protasova, Protaščiuk, Protašienė

Daugiau narių turinčių vardą Kasparas

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Kasparas Protasov" morzės abėcėle

-·-
K
·-
A
···
S
·--·
P
·-
A
·-·
R
·-
A
···
S
·--·
P
·-·
R
---
O
-
T
·-
A
···
S
---
O
···-
V
K
A
S
P
A
R
A
S
P
R
O
T
A
S
O
V
K
A
S
P
A
R
A
S
P
R
O
T
A
S
O
V

Visos paieškos