Vardas: Kastas

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Kastantas, Kastautas, Kastautė: kas (įvardis kas) + taut- (tauta) „kas ta tauta“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.11

Papildoma informacija:

Jums šis vardas suteikia galimybę pasiekti sėkmės bet kokioje srityje. Kadangi Jūsų gabumai tiesiog trykšta, kartais Jums sunku pasirinkti veiklos sritį. Vis dėlto, tai geri draugai, patarėjai, įvairiapusiškai išprususios asmenybės. Tačiau nepastovaus charakterio, dėl ko kartais tampa šiurkštūs. Stengiasi nuskriausti silpnesniuosius, stipriųjų – prisibijo. Jūs išdidūs, tačiau jautrūs žmonės. Visur ir visada teisūs, todėl sunku su Jumis bendrauti. Labai mėgstate pinigus.

Panašūs vardai:
Kasijonas, Kasijus, Kasparas, Kastancija, Kastancijus, Kastanta, Kastantas, Kastautas, Kastautė, Kastė


Pavardė: Kaveika

Kaveika – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Kaveikienė (ištekėjusi) ir Kaveikaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Kaveckas, Kaveckis, Kaveckienė, Kaveckaitė

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Kastas Kaveika" morzės abėcėle

-·-
K
·-
A
···
S
-
T
·-
A
···
S
-·-
K
·-
A
···-
V
·
E
··
I
-·-
K
·-
A
K
A
S
T
A
S
K
A
V
E
I
K
A
K
A
S
T
A
S
K
A
V
E
I
K
A

Visos paieškos