Vardas: Kernius

Vardo reikšmė:

kerna, kernius „mažaūgis“;
iš legendinio Kernavės kunigaikščio vardo

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.30

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Taigi kartais tampate stambiais politikais, kurių idėjos finansų ir moralės srityse palankios plačiosioms liaudies masėms. Jūs – visuomeniniai veikėjai, pasižymite išreikštu seksualiniu patrauklumu, dėl to naudojatės publikos palankumu. Geri finansininkai, įmonių bei fabrikų vadovai, bankų valdytojai. Jūs savo rankose laikote šeimos biudžetą. Dažnai tampate gerais psichologais, seksualių problemų specialistais.


Pavardė: Bakašinskas

Bakašinskas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Bakašinskienė (ištekėjusi) ir Bakašinskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Bakašinskienė

Daugiau narių turinčių vardą Kernius

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Kernius Bakašinskas" morzės abėcėle

-·-
K
·
E
·-·
R
N
··
I
··-
U
···
S
-···
B
·-
A
-·-
K
·-
A
···
S
··
I
N
···
S
-·-
K
·-
A
···
S
K
E
R
N
I
U
S
B
A
K
A
S
I
N
S
K
A
S
K
E
R
N
I
U
S
B
A
K
A
S
I
N
S
K
A
S

Visos paieškos