Vardas: Kęsbartas

Vardo reikšmė:

kęs- (kęsti) + bart- (barti „kovoti“, plg. rusų „borotsia“) – „kenčiantis ir kovojantis“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.12

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Vertinantis šeimą ir sugebantis ja pasirūpinti. Siekiantis finansinio saugumo. Puikus derybininkas, geras draugas ir patarėjas. Jautrus, turintis stiprią nuojautą. Mėgstantis vadovauti, energingas ir užsispyręs, gan ūmaus būdo, tačiau vengiantis konfliktų. Mokantis elgtis su pinigais, darbštus, analitiškai mąstantis ir gan smulkmeniškas. Sugebantis dirbti kelis darbus iš karto, mėgstantis uždarą gyvenimo būdą, tačiau puikus ir vaišingas šeimininkas.

Panašūs vardai:
Kęsbartė


Pavardė: Reinikis

Reinikis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Reinikienė (ištekėjusi) ir Reinikaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Reinikytė, Reinikienė, Reinikovas, Reinienė, Reinikeriėnė, Reinikerytė, Reinikevičienė, Reinikevičius, Reinikovienė

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Kęsbartas Reinikis" morzės abėcėle

-·-
K
·
E
···
S
-···
B
·-
A
·-·
R
-
T
·-
A
···
S
·-·
R
·
E
··
I
N
··
I
-·-
K
··
I
···
S
K
E
S
B
A
R
T
A
S
R
E
I
N
I
K
I
S
K
E
S
B
A
R
T
A
S
R
E
I
N
I
K
I
S

Visos paieškos