Vardas: Kintautas

Vardo reikšmė:

kin- (kentėti, pvz, žiem-kint- is) + taut- (tauta) – „kenčiantis už tautą“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.17

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Jūs paprastai daug kuo domitės, ypač mokslais, visų pirma humanitariniais, tačiau gerai suprantate ir techniką. Kad ir kuo Jūs užsiimate, Jūsų stilius nepakartojamas. Švelnus humoras, malonus charakteris ir mokėjimas nuoširdžiai didžiuotis gyvenimu leidžia darbuotis daugelyje sričių. Kasdienybę pagražinate juokeliais, audringai aptariate savo bendradarbių veiklą. Jūsų atidumas detalėms ir iškalba leidžia Jums tapti talentingais scenaristais, dramaturgais, aktoriais, naudingų patarimų ir pokalbių vedėjais televizijoje arba žurnalistais. Dėl savo originalumo Jūs galite sublizgėti bet kokioje meno srityje.

Panašūs vardai:
Kintautė


Pavardė: Garbuzas

Garbuzas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Garbuzienė (ištekėjusi) ir Garbuzaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Garbukaite, Garbuzuk, Garbus, Garbuzienė, Garbuzov, Garbuz, Garbul, Garbulis, Garbuzova

Daugiau narių turinčių vardą Kintautas

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Kintautas Garbuzas" morzės abėcėle

-·-
K
··
I
N
-
T
·-
A
··-
U
-
T
·-
A
···
S
--·
G
·-
A
·-·
R
-···
B
··-
U
--··
Z
·-
A
···
S
K
I
N
T
A
U
T
A
S
G
A
R
B
U
Z
A
S
K
I
N
T
A
U
T
A
S
G
A
R
B
U
Z
A
S

Visos paieškos