Vardas: Kintenė

Vardo reikšmė:

kint- (kentėti, pvz., žiem-kint-is) + -en- – „kenčiantysis, -ioji“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.12

Papildoma informacija:

Jūsų jausmai stipriau priimami, negu atiduodami. Labai komunikabilios, draugiškos ir nuoširdžios. Taip pat ir ryškios asmenybės. Svarbiausia jų gyvenime – draugystė ir bendradarbiavimas su žmonėmis. Socialiai orientuotos. Sugebate palaikyti bet kokio lygio santykius ilgą laiką ir dėl to jaučiate didžiulį pasitenkinimą. Šio vardo savininkių gyvenimiškoji užduotis – išmokti savąją energiją nukreipti konkretiems uždaviniams spręsti. Būtina vykdyti savus talentus ir atlikti kuo daugiau gerų darbų.

Panašūs vardai:
Kintautas, Kintautė, Kintenis, Kintvilas, Kintvilė


Pavardė: Šukelienė

Šukelienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Šukelis.

Panašios pavardės:
Šukelis

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Kintenė Šukelienė" morzės abėcėle

-·-
K
··
I
N
-
T
·
E
N
·
E
···
S
··-
U
-·-
K
·
E
·-··
L
··
I
·
E
N
·
E
K
I
N
T
E
N
E
S
U
K
E
L
I
E
N
E
K
I
N
T
E
N
E
S
U
K
E
L
I
E
N
E

Visos paieškos