Vardas: Kintenis

Vardo reikšmė:

priesagos -enis vedinys iš Kintas, kuris yra Kintauto, Kintvaino ar Kintvilo trumpinys;

kin- (kentėti, pvz, žiem-kint-is) + -en- – „kenčiantysis, -oji“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.30

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Taigi kartais tampate stambiais politikais, kurių idėjos finansų ir moralės srityse palankios plačiosioms liaudies masėms. Jūs – visuomeniniai veikėjai, pasižymite išreikštu seksualiniu patrauklumu, dėl to naudojatės publikos palankumu. Geri finansininkai, įmonių bei fabrikų vadovai, bankų valdytojai. Jūs savo rankose laikote šeimos biudžetą. Dažnai tampate gerais psichologais, seksualių problemų specialistais.

Panašūs vardai:
Kintenė


Pavardė: Kimov

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Kimondra, Kimonaitis

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Kintenis Kimov" morzės abėcėle

-·-
K
··
I
N
-
T
·
E
N
··
I
···
S
-·-
K
··
I
--
M
---
O
···-
V
K
I
N
T
E
N
I
S
K
I
M
O
V
K
I
N
T
E
N
I
S
K
I
M
O
V

Visos paieškos