Vardas: Kintenis

Vardo reikšmė:

priesagos -enis vedinys iš Kintas, kuris yra Kintauto, Kintvaino ar Kintvilo trumpinys;

kin- (kentėti, pvz, žiem-kint-is) + -en- – „kenčiantysis, -oji“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.30

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Taigi kartais tampate stambiais politikais, kurių idėjos finansų ir moralės srityse palankios plačiosioms liaudies masėms. Jūs – visuomeniniai veikėjai, pasižymite išreikštu seksualiniu patrauklumu, dėl to naudojatės publikos palankumu. Geri finansininkai, įmonių bei fabrikų vadovai, bankų valdytojai. Jūs savo rankose laikote šeimos biudžetą. Dažnai tampate gerais psichologais, seksualių problemų specialistais.

Panašūs vardai:
Kintenė


Pavardė: Živatkauskas

Živatkauskas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Živatkauskienė (ištekėjusi) ir Živatkauskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Živatkauskaitė, Živatkauskienė

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Kintenis Živatkauskas" morzės abėcėle

-·-
K
··
I
N
-
T
·
E
N
··
I
···
S
--··
Z
··
I
···-
V
·-
A
-
T
-·-
K
·-
A
··-
U
···
S
-·-
K
·-
A
···
S
K
I
N
T
E
N
I
S
Z
I
V
A
T
K
A
U
S
K
A
S
K
I
N
T
E
N
I
S
Z
I
V
A
T
K
A
U
S
K
A
S

Visos paieškos