Vardas: Kintvilas

Vardo reikšmė:

kin- (kentėti, pvz, žiem-kint-is) + vil-(viltis) – „kenčiantis ir besiviliantis“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.14

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Jūs gerai numatote vedybų perspektyvas, ir jeigu vedate, tai tik su dideliu kraičiu. Kartais gaunate didelį palikimą iš tolimų giminaičių. Su antrąja puse gyvenate labai paslaptingą ir keistą gyvenimą.

Panašūs vardai:
Kintvilė


Pavardė: Lopackis

Lopackis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Lopackienė (ištekėjusi) ir Lopackaitė (netekėjusi arba mergautinė).

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Kintvilas Lopackis" morzės abėcėle

-·-
K
··
I
N
-
T
···-
V
··
I
·-··
L
·-
A
···
S
·-··
L
---
O
·--·
P
·-
A
-·-·
C
-·-
K
··
I
···
S
K
I
N
T
V
I
L
A
S
L
O
P
A
C
K
I
S
K
I
N
T
V
I
L
A
S
L
O
P
A
C
K
I
S

Visos paieškos