Vardas: Klara

Vardo reikšmė:

clara „šviesi, garsi“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.11
08.12

Papildoma informacija:

Jūs gyvenate nuobodžiai, vienodai, vengiate draugijos ir apskritai nemėgstate triukšmo. Labai prisirišate prie savo šeimos ir darbo. Būdamos kantrios, patvarios ir darbščios, Jūs praturtėjate ir dažnai įsigyjate didelį nekilnojamąjį turtą. Šeimoje retai jaučiatės laimingos. Pavydas ir įtarinėjimai sukelia šeimoje vaidus ir nemalonumus.

Panašūs vardai:
Klareta


Pavardė: Kniškienė

Kniškienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Kniškas.

Daugiau narių turinčių vardą Klara

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Klara Kniškienė" morzės abėcėle

-·-
K
·-··
L
·-
A
·-·
R
·-
A
-·-
K
N
··
I
···
S
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
K
L
A
R
A
K
N
I
S
K
I
E
N
E
K
L
A
R
A
K
N
I
S
K
I
E
N
E

Visos paieškos