Vardas: Klaudijus

Vardo reikšmė:

claudus „šlubas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.26
06.06

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Šio vardo savininkai gali būti labai intelektualūs ir domėtis bet kuo, tačiau viskas, kas susiję su paslaptimis, senove ir menu, jį gali traukti labiausiai. Be to, jam ypač gali sektis mechanikos ir elektronikos srityse. Tai protingo, talentingo ir mažai kuo pasikliaujančio žmogaus vardas.

Panašūs vardai:
Klaudija


Pavardė: Pleckevičius

Pleckevičius – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Pleckevičienė (ištekėjusi) ir Pleckevičaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Pleckevičienė

Daugiau narių turinčių vardą Klaudijus

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Klaudijus Pleckevičius" morzės abėcėle

-·-
K
·-··
L
·-
A
··-
U
-··
D
··
I
·---
J
··-
U
···
S
·--·
P
·-··
L
·
E
-·-·
C
-·-
K
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
··-
U
···
S
K
L
A
U
D
I
J
U
S
P
L
E
C
K
E
V
I
C
I
U
S
K
L
A
U
D
I
J
U
S
P
L
E
C
K
E
V
I
C
I
U
S

Visos paieškos