Vardas: Klausas

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Klausigailas;

lotynų: „šlubas“;
graikų: „žmonijos pergalė“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.04

Papildoma informacija:

Išminties siekimas, dvasiniai ieškojimai bus pastovūs Jūsų palydovai. Šio vardo savininkai skatina vidinio žavesio ir charizmos atsiskleidimą, tačiau tuo pat metu jie skatina ir stiprų užsispyrimą, norą dominuoti ir valdyti. Abejonės, dvejonės, nepasitikėjimas kitų sprendimais ir išankstinės nuomonės susidarymas gali būti vardo nešiotojo bruožas.

Panašūs vardai:
Klaudija, Klaudijus, Klaus, Klaudzija


Pavardė: Linevskij

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Linevskaja, Linevski

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Klausas Linevskij" morzės abėcėle

-·-
K
·-··
L
·-
A
··-
U
···
S
·-
A
···
S
·-··
L
··
I
N
·
E
···-
V
···
S
-·-
K
··
I
·---
J
K
L
A
U
S
A
S
L
I
N
E
V
S
K
I
J
K
L
A
U
S
A
S
L
I
N
E
V
S
K
I
J

Visos paieškos