Vardas: Klemensa

Vardo reikšmė:

clemens „švelnus, malonus“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.26

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Jūsų gyvenimas kiaurai persmelktas Jūsų įsitikinimų. Jūs švytite, esate intuityvios, atviros, emocionalios ir išradingos. Galite būti stiprios dvasiškai. Jūsų teigiamos savybės: artistiškumas, potraukis į nežabotas linksmybes, polinkis į kūrybą, romantiškumas, aistringumas, linksmumas, platūs interesai.

Panašūs vardai:
Klemensas, Klementina, Klementinas, Klemencas, Klementij, Klementas


Pavardė: Postarnakienė

Postarnakienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Postarnakas.

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Klemensa Postarnakienė" morzės abėcėle

-·-
K
·-··
L
·
E
--
M
·
E
N
···
S
·-
A
·--·
P
---
O
···
S
-
T
·-
A
·-·
R
N
·-
A
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
K
L
E
M
E
N
S
A
P
O
S
T
A
R
N
A
K
I
E
N
E
K
L
E
M
E
N
S
A
P
O
S
T
A
R
N
A
K
I
E
N
E

Visos paieškos