Vardas: Klementinas

Vardo reikšmė:

clemens „švelnus, malonus“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.23

Papildoma informacija:

Klementinai labai darbštūs, išdidūs, teisingi ir gailestingi. Dažnai parodo savo garbės troškimą, iškelia aikštėn savo vertę bei demonstruoja nuopelnus, gražiai moka reikšti savo mintis, daro visiems gerą įspūdį. Klementinai atkakliai stengiasi išgarsėti ir tai jiems beveik visada pasiseka. Apdovanoti dideliais gabumais teisės ir matematikos mokslams. Visada gina bei globoja silpnuosius ir engiamuosius. Klementinai jaunystėje dažnai vargsta, jiems nesiseka, klysta, dažnai keičia darbo vietas, bet suaugę susikuria gerą gyvenimą. Paprastai veda iš meilės, pralobsta ir lieka visų gerbiami. Daug keliauja, išmoksta užsienio kalbų. Klementinų šeimos gyvenimas nevienodas ir neramus. Nors jie myli šeimą, bet. būdami išdidūs, trokšta engti žmoną, dažnai su ja pykstasi. Klementinai serga kojų ligomis, dažnai jiems skauda galvą, linkę vidurių sutrikimams, nes mėgsta labai daug valgyti, piktnaudžiauja alkoholiu.

Panašūs vardai:
Klementina, Klementij


Pavardė: Klebauskas

Klebauskas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Klebauskienė (ištekėjusi) ir Klebauskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Klebauskienė

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Klementinas Klebauskas" morzės abėcėle

-·-
K
·-··
L
·
E
--
M
·
E
N
-
T
··
I
N
·-
A
···
S
-·-
K
·-··
L
·
E
-···
B
·-
A
··-
U
···
S
-·-
K
·-
A
···
S
K
L
E
M
E
N
T
I
N
A
S
K
L
E
B
A
U
S
K
A
S
K
L
E
M
E
N
T
I
N
A
S
K
L
E
B
A
U
S
K
A
S

Visos paieškos