Vardas: Kleopatra

Vardo reikšmė:

kleos „garbė + pater „tėvas“ – „tėvo garbė“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.19

Papildoma informacija:

Kleopatros – žemiškos moterys, konkrečios ir materialios. Jų intelektuali veikla visada susijusi su konkrečiais, žinomais faktais bei savybėmis. Jos nesugeba ir negali įvertinti fantazijos skrydžio. Apskritai jų charakteris labai subalansuotas ir jos trokšta aplink save matyti viską tvarkingą. Kai kurios Kleopatros turi aštrų, kandų protą, jų kalboje visada jaučiama tam tikra potekstė. Taip pat jos pasižymi retu žavesiu. Labai pedantiškos. Jų namuose visi daiktai turi savo vietas ir nevalia jų perkelti. Kleopatros mėgsta nepriklausomybę ir kartais pasidaro per daug taupios tiek pinigams, tiek ir emocijoms. Nors jos visada mieliau padeda kitiems negu sau, visgi dažnai laikomos egoistėmis. Kleopatrų neigiamos savybės: įgeliančios, nepakenčiančios tinginčių, kryptingos, nervingos ir neramios, ekscentriškos (keistuolės), per daug reiklios. Kleopatros meilėje skiria daug dvasinių savybių. Jos gali metų metais laukti savo išsvajotojo. Įsimylėjusios myli karštai ir ilgai.

Panašūs vardai:
Kleopas, Kleopa, Kleopasė


Pavardė: Burduk

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Buračas, Burba, Burdulis, Burokas, Burokevičius, Burton, Buračienė, Burbienė, Burdulienė, Burokienė

Daugiau narių turinčių vardą Kleopatra

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Kleopatra Burduk" morzės abėcėle

-·-
K
·-··
L
·
E
---
O
·--·
P
·-
A
-
T
·-·
R
·-
A
-···
B
··-
U
·-·
R
-··
D
··-
U
-·-
K
K
L
E
O
P
A
T
R
A
B
U
R
D
U
K
K
L
E
O
P
A
T
R
A
B
U
R
D
U
K

Visos paieškos