Vardas: Kleopatra

Vardo reikšmė:

kleos „garbė + pater „tėvas“ – „tėvo garbė“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.19

Papildoma informacija:

Kleopatros – žemiškos moterys, konkrečios ir materialios. Jų intelektuali veikla visada susijusi su konkrečiais, žinomais faktais bei savybėmis. Jos nesugeba ir negali įvertinti fantazijos skrydžio. Apskritai jų charakteris labai subalansuotas ir jos trokšta aplink save matyti viską tvarkingą. Kai kurios Kleopatros turi aštrų, kandų protą, jų kalboje visada jaučiama tam tikra potekstė. Taip pat jos pasižymi retu žavesiu. Labai pedantiškos. Jų namuose visi daiktai turi savo vietas ir nevalia jų perkelti. Kleopatros mėgsta nepriklausomybę ir kartais pasidaro per daug taupios tiek pinigams, tiek ir emocijoms. Nors jos visada mieliau padeda kitiems negu sau, visgi dažnai laikomos egoistėmis. Kleopatrų neigiamos savybės: įgeliančios, nepakenčiančios tinginčių, kryptingos, nervingos ir neramios, ekscentriškos (keistuolės), per daug reiklios. Kleopatros meilėje skiria daug dvasinių savybių. Jos gali metų metais laukti savo išsvajotojo. Įsimylėjusios myli karštai ir ilgai.

Panašūs vardai:
Kleopas, Kleopa, Kleopasė


Pavardė: Nedosekina

Nedosekina – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Nedosekinas.

Daugiau narių turinčių vardą Kleopatra

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Kleopatra Nedosekina" morzės abėcėle

-·-
K
·-··
L
·
E
---
O
·--·
P
·-
A
-
T
·-·
R
·-
A
N
·
E
-··
D
---
O
···
S
·
E
-·-
K
··
I
N
·-
A
K
L
E
O
P
A
T
R
A
N
E
D
O
S
E
K
I
N
A
K
L
E
O
P
A
T
R
A
N
E
D
O
S
E
K
I
N
A

Visos paieškos