Vardas: Kolumba

Vardo reikšmė:

columba „balandė“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.20

Papildoma informacija:

Jūs mažai teikia reikšmės pinigams. Nebūdamos per didelės asketės, kurios aukoja savo turtus dėl idėjų, jos jų nevertina kaip panacėjos. Jos su malonumu gali išdalinti savo santaupas, nes jos - mecenatės. Tačiau vienodai trokšta ir gauti pinigų. Net jeigu galutinis balansas būtų šiek tiek neigiamas, jų tai nenuliūdins. Jos - fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės.

Panašūs vardai:
Kolumbanas, Kolumbas


Pavardė: Abazorienė

Abazorienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Abazoris.

Panašios pavardės:
Abazorius

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Kolumba Abazorienė" morzės abėcėle

-·-
K
---
O
·-··
L
··-
U
--
M
-···
B
·-
A
·-
A
-···
B
·-
A
--··
Z
---
O
·-·
R
··
I
·
E
N
·
E
K
O
L
U
M
B
A
A
B
A
Z
O
R
I
E
N
E
K
O
L
U
M
B
A
A
B
A
Z
O
R
I
E
N
E

Visos paieškos