Vardas: Kolumba

Vardo reikšmė:

columba „balandė“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.20

Papildoma informacija:

Jūs mažai teikia reikšmės pinigams. Nebūdamos per didelės asketės, kurios aukoja savo turtus dėl idėjų, jos jų nevertina kaip panacėjos. Jos su malonumu gali išdalinti savo santaupas, nes jos - mecenatės. Tačiau vienodai trokšta ir gauti pinigų. Net jeigu galutinis balansas būtų šiek tiek neigiamas, jų tai nenuliūdins. Jos - fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės.

Panašūs vardai:
Kolumbanas, Kolumbas


Pavardė: Didžbalienė

Didžbalienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Didžbalis.

Panašios pavardės:
Didžbalis

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Kolumba Didžbalienė" morzės abėcėle

-·-
K
---
O
·-··
L
··-
U
--
M
-···
B
·-
A
-··
D
··
I
-··
D
--··
Z
-···
B
·-
A
·-··
L
··
I
·
E
N
·
E
K
O
L
U
M
B
A
D
I
D
Z
B
A
L
I
E
N
E
K
O
L
U
M
B
A
D
I
D
Z
B
A
L
I
E
N
E

Visos paieškos