Vardas: Kolumba

Vardo reikšmė:

columba „balandė“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.20

Papildoma informacija:

Jūs mažai teikia reikšmės pinigams. Nebūdamos per didelės asketės, kurios aukoja savo turtus dėl idėjų, jos jų nevertina kaip panacėjos. Jos su malonumu gali išdalinti savo santaupas, nes jos - mecenatės. Tačiau vienodai trokšta ir gauti pinigų. Net jeigu galutinis balansas būtų šiek tiek neigiamas, jų tai nenuliūdins. Jos - fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės.

Panašūs vardai:
Kolumbanas, Kolumbas


Pavardė: Karpova

Karpova – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Karpovas.

Panašios pavardės:
Karpavičienė, Karpavičius, Karpis, Karpienė, Karpavičiūtė, Karpytė, Karpiuviene, Karpickaitė, Karpickienė, Karpovic

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Kolumba Karpova" morzės abėcėle

-·-
K
---
O
·-··
L
··-
U
--
M
-···
B
·-
A
-·-
K
·-
A
·-·
R
·--·
P
---
O
···-
V
·-
A
K
O
L
U
M
B
A
K
A
R
P
O
V
A
K
O
L
U
M
B
A
K
A
R
P
O
V
A

Visos paieškos