Vardas: Kolumba

Vardo reikšmė:

columba „balandė“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.20

Papildoma informacija:

Jūs mažai teikia reikšmės pinigams. Nebūdamos per didelės asketės, kurios aukoja savo turtus dėl idėjų, jos jų nevertina kaip panacėjos. Jos su malonumu gali išdalinti savo santaupas, nes jos - mecenatės. Tačiau vienodai trokšta ir gauti pinigų. Net jeigu galutinis balansas būtų šiek tiek neigiamas, jų tai nenuliūdins. Jos - fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės.

Panašūs vardai:
Kolumbanas, Kolumbas


Pavardė: Zavianceva

Zavianceva – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Zaviancev.

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Kolumba Zavianceva" morzės abėcėle

-·-
K
---
O
·-··
L
··-
U
--
M
-···
B
·-
A
--··
Z
·-
A
···-
V
··
I
·-
A
N
-·-·
C
·
E
···-
V
·-
A
K
O
L
U
M
B
A
Z
A
V
I
A
N
C
E
V
A
K
O
L
U
M
B
A
Z
A
V
I
A
N
C
E
V
A

Visos paieškos