Vardas: Konradas

Vardo reikšmė:

kuoni „drąsus, narsus“ + rat „patarimas“ – „drąsus patarimas“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.19
04.21
06.01

Papildoma informacija:

Konrado vardadienį valdo Venera, todėl jų devizas – įžvalgumas. Jeigu teisingas posakis, kad „genijus – tai begalinis sugebėjimas kentėti”, tai jie tikrai genialūs. Nuo gimimo jiems būdingas meistriškumas ir tikslumas. Tikslūs visur: laiko atžvilgiu, maitinimosi, ėjimo miegoti ir t.t. Pasididžiavimas pasiekimais įpareigoja juos. Jei specializuojasi kokioje nors veikloje – geresnio už juos specialisto nerasti. Patartina nepersidirbti. Vertėtų išmokti atsipalaiduoti ir savo darbus paskirstyti kitiems. Konradus plėšo širdies gilumoje paslėptas garbės troškimo jausmas. Tvirtai žino, kaip reikėtų veikti, tačiau bijo tiesiai apie tai pasakyti – reikalas gali pasibaigti skandalu. Be to, nežinia kuo tada gali pavirsti jų gyvenimas. Lėtumas – ne toks jau blogas bruožas, tačiau jis gali sutrukdyti lavintis ir padaryti juos storaodžius. Kai kas apkaltina juos per dideliu originalumu, o iš tikrųjų jie vadovaujasi tik intuicija. Konradams tinkamiausios profesijos: diplomatija, psichologija, politika, medicina. Apdovanoti kūrybiniais taikomaisiais sugebėjimais, todėl gali pasireikšti plastinių menų, dizaino, muzikos, literatūros, scenos meno srityse. Konradai nevengia santuokos: norėtų turėti klausytoją, pašnekovę ir vienmintę. Tačiau dar labiau trokšta laisvės, be to, netiki, jog sugebės atrasti giminišką sielą. Patartina nesibaiminti: kandidatų į sutuoktinius magnetizmas bei dvasinės vibracijos padės juos surasti.

Panašūs vardai:
Konrada


Pavardė: Pakala

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Pakalnis, Pakalniškis, Pakštas, Pakalnienė, Pakalniškienė, Pakštienė, Pakalnytė, Pakalniškytė, Pakštaitė, Pakulienė

Daugiau narių turinčių vardą Konradas

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Konradas Pakala" morzės abėcėle

-·-
K
---
O
N
·-·
R
·-
A
-··
D
·-
A
···
S
·--·
P
·-
A
-·-
K
·-
A
·-··
L
·-
A
K
O
N
R
A
D
A
S
P
A
K
A
L
A
K
O
N
R
A
D
A
S
P
A
K
A
L
A

Visos paieškos