Vardas: Konstancija

Vardo reikšmė:

constantia „ištvermė, tvirtybė“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.10

Papildoma informacija:

Konstancijos iš prigimties kovotojos. Jos tvirtos ir nenusimena patyrusios patį didžiausią pasipriešinimą, ramios ir visada užbaigiančios pradėtą darbą. Konstancijos ambicingos ir toli siekiančios, pasižymi dominuojančiomis savybėmis ir vadovės instinktu, nemėgsta paklusti ir yra patenkintos, kai pačios gali vadovauti. Savo pavaldiniams gali būti grubios ir abejingos kitų jausmams. Konstancijos labai seksualios, tačiau jos nesugeba išreikšti savo troškimų, laikydamos juos savo asmenybės įžeidimu, todėl dažnai patiria nesėkmes. Užuot patenkinusios savo norus, jos visiškai be reikalo protestuoja, kremtasi, nes jausmus priskiria prie savo charakterio trūkumų. Jos visur lyderės, išskyrus seksą. Konstancijoms rekomenduotina nuolat kelti savo kvalifikaciją, įsigyti jaujų žinių. Joms daugiau reikėtų domėtis kitų reikalais. Nebūti nuošalyje ir pasidalyti savo žiniomis su kitais. Ugdykite pakantumą draugams. Saugokitės alkoholinių gėrimų!

Panašūs vardai:
Konstancijus


Pavardė: Karpinskaja

Karpinskaja – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Karpinskajaj.

Panašios pavardės:
Karpinskaite, Karpinskas, Karpinskaitė, Karpinskienė, Karpinskij, Karpinskis

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Konstancija Karpinskaja" morzės abėcėle

-·-
K
---
O
N
···
S
-
T
·-
A
N
-·-·
C
··
I
·---
J
·-
A
-·-
K
·-
A
·-·
R
·--·
P
··
I
N
···
S
-·-
K
·-
A
·---
J
·-
A
K
O
N
S
T
A
N
C
I
J
A
K
A
R
P
I
N
S
K
A
J
A
K
O
N
S
T
A
N
C
I
J
A
K
A
R
P
I
N
S
K
A
J
A

Visos paieškos