Vardas: Kornelija

Vardo reikšmė:

„sedula, kornelinė vyšnia“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.31

Papildoma informacija:

Kornelijos kuklios, santūrios, darbščios, nuoširdžios, teisingos ir gabios rimtiems ir naudingiems mokslo darbams. Jos skleidžia gerą įtaką aplinkiniams, vyrui ir vaikams. Meiliai ir nuoširdžiai bendraudamos su žmonėmis, daro puikų ir žavų įspūdį. Kornelijos puikiai susitvarko savo šeimos lizdą, kuriame visi jaučiasi nelyginant mažučiame žemės rojuje. Visas jų gyvenimas yra kuklus ir taikus. Joms ypač sekasi mokytojauti, dirbti vaikų darželių auklėtojomis, gydytojomis. Domisi spiritizmu ir įvairiomis religijomis. Kornelijos labai savarankiškos ir nemėgsta jokių patarimų. Jos turi gerą intuiciją ir ja neklysdamos vadovaujasi. Gresia potraukis girtuoklystei bei narkotikams.

Panašūs vardai:
Kornelijus, Korneliha, Kornelij


Pavardė: Triponienė

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Kornelija

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Kornelija Triponienė" morzės abėcėle

-·-
K
---
O
·-·
R
N
·
E
·-··
L
··
I
·---
J
·-
A
-
T
·-·
R
··
I
·--·
P
---
O
N
··
I
·
E
N
·
E
K
O
R
N
E
L
I
J
A
T
R
I
P
O
N
I
E
N
E
K
O
R
N
E
L
I
J
A
T
R
I
P
O
N
I
E
N
E

Visos paieškos