Vardas: Kristė

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Kristina, Kristijona: „krikščionė“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.12

Papildoma informacija:

Šio vardo nešiotoja aplinkiniams gali atrodyti kaip gan vienišas, paslaptingas ir intelektualus žmogus. Jos draugystę užsitarnauti neturėtų būti lengva, nes jos gyvenimo privatumas bus saugomas labai griežtai. Šis žmogus turėtų labai atsakingai rūpintis šeima, tačiau permainos, pokyčiai ir nuotykiai bus dažni palydovai. Vardas skatina gilumino žavesio pasireiškimą ir stiprių jausmų proveržį. Moteris šiuo vardu gali pasižymėti nuotaikų svyravimais, polinkiu į akibrokštus ir puikiu stiliaus jausmu. Ji gali turėti gydymo galių ir stipriai traukti vyrų dėmesį.

Panašūs vardai:
Kristoforas, Kristupas, Krizantas, Krizas, Krizostomas, Krisas, Kristijona, Kristijonas, Kristina, Kristinas


Pavardė: Lungienė

Lungienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Lungis.

Panašios pavardės:
Lungis

Daugiau narių turinčių vardą Kristė

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Kristė Lungienė" morzės abėcėle

-·-
K
·-·
R
··
I
···
S
-
T
·
E
·-··
L
··-
U
N
--·
G
··
I
·
E
N
·
E
K
R
I
S
T
E
L
U
N
G
I
E
N
E
K
R
I
S
T
E
L
U
N
G
I
E
N
E

Visos paieškos