Vardas: Kristė

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Kristina, Kristijona: „krikščionė“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.12

Papildoma informacija:

Šio vardo nešiotoja aplinkiniams gali atrodyti kaip gan vienišas, paslaptingas ir intelektualus žmogus. Jos draugystę užsitarnauti neturėtų būti lengva, nes jos gyvenimo privatumas bus saugomas labai griežtai. Šis žmogus turėtų labai atsakingai rūpintis šeima, tačiau permainos, pokyčiai ir nuotykiai bus dažni palydovai. Vardas skatina gilumino žavesio pasireiškimą ir stiprių jausmų proveržį. Moteris šiuo vardu gali pasižymėti nuotaikų svyravimais, polinkiu į akibrokštus ir puikiu stiliaus jausmu. Ji gali turėti gydymo galių ir stipriai traukti vyrų dėmesį.

Panašūs vardai:
Kristoforas, Kristupas, Krizantas, Krizas, Krizostomas, Krisas, Kristijona, Kristijonas, Kristina, Kristinas


Pavardė: Pašukevičiūtė

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Pašukevičienė

Daugiau narių turinčių vardą Kristė

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Kristė Pašukevičiūtė" morzės abėcėle

-·-
K
·-·
R
··
I
···
S
-
T
·
E
·--·
P
·-
A
···
S
··-
U
-·-
K
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
··-
U
-
T
·
E
K
R
I
S
T
E
P
A
S
U
K
E
V
I
C
I
U
T
E
K
R
I
S
T
E
P
A
S
U
K
E
V
I
C
I
U
T
E

Visos paieškos