Vardas: Kristė

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Kristina, Kristijona: „krikščionė“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.12

Papildoma informacija:

Šio vardo nešiotoja aplinkiniams gali atrodyti kaip gan vienišas, paslaptingas ir intelektualus žmogus. Jos draugystę užsitarnauti neturėtų būti lengva, nes jos gyvenimo privatumas bus saugomas labai griežtai. Šis žmogus turėtų labai atsakingai rūpintis šeima, tačiau permainos, pokyčiai ir nuotykiai bus dažni palydovai. Vardas skatina gilumino žavesio pasireiškimą ir stiprių jausmų proveržį. Moteris šiuo vardu gali pasižymėti nuotaikų svyravimais, polinkiu į akibrokštus ir puikiu stiliaus jausmu. Ji gali turėti gydymo galių ir stipriai traukti vyrų dėmesį.

Panašūs vardai:
Kristoforas, Kristupas, Krizantas, Krizas, Krizostomas, Krisas, Kristijona, Kristijonas, Kristina, Kristinas


Pavardė: Rumbinaitė

Rumbinaitė – moteriška pavardės forma (netekėjusi arba mergautinė).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Rumbinas.

Panašios pavardės:
Rumbinas

Daugiau narių turinčių vardą Kristė

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Kristė Rumbinaitė" morzės abėcėle

-·-
K
·-·
R
··
I
···
S
-
T
·
E
·-·
R
··-
U
--
M
-···
B
··
I
N
·-
A
··
I
-
T
·
E
K
R
I
S
T
E
R
U
M
B
I
N
A
I
T
E
K
R
I
S
T
E
R
U
M
B
I
N
A
I
T
E

Visos paieškos