Vardas: Krizas

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Krizantas, Krizostomas ir Kristijonas: „krikščionis“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.25

Papildoma informacija:

Šio vardo nešiotojas aplinkiniams gali atrodyti kaip gan vienišas, paslaptingas ir intelektualus žmogus. Jo draugystę užsitarnauti neturėtų būti lengva, nes jo gyvenimo privatumas bus saugomas labai griežtai. Šis žmogus turėtų labai atsakingai rūpintis šeima, tačiau permainos, pokyčiai ir nuotykiai bus dažni jo palydovai. Vardas skatina gilumino žavesio pasireiškimą ir stiprių jausmų proveržį. Vyras šiuo vardu gali pasižymėti nuotaikų svyravimais, polinkiu į akibrokštus ir puikiu stiliaus jausmu. Jis gali turėti gydymo galių ir stipriai traukti moterų dėmesį.

Panašūs vardai:
Kristoforas, Kristupas, Krizantas, Krizostomas, Krisas, Kristė, Kristijona, Kristijonas, Kristina, Kristinas


Pavardė: Bieliaš

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Bieliakas, Bieliauskas, Bieliauskienė, Bielinis, Bieliukas, Bieliūnas, Bielskis, Bielskus, Bieliakienė, Bielinienė

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Krizas Bieliaš" morzės abėcėle

-·-
K
·-·
R
··
I
--··
Z
·-
A
···
S
-···
B
··
I
·
E
·-··
L
··
I
·-
A
···
S
K
R
I
Z
A
S
B
I
E
L
I
A
S
K
R
I
Z
A
S
B
I
E
L
I
A
S

Visos paieškos