Vardas: Krizas

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Krizantas, Krizostomas ir Kristijonas: „krikščionis“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.25

Papildoma informacija:

Šio vardo nešiotojas aplinkiniams gali atrodyti kaip gan vienišas, paslaptingas ir intelektualus žmogus. Jo draugystę užsitarnauti neturėtų būti lengva, nes jo gyvenimo privatumas bus saugomas labai griežtai. Šis žmogus turėtų labai atsakingai rūpintis šeima, tačiau permainos, pokyčiai ir nuotykiai bus dažni jo palydovai. Vardas skatina gilumino žavesio pasireiškimą ir stiprių jausmų proveržį. Vyras šiuo vardu gali pasižymėti nuotaikų svyravimais, polinkiu į akibrokštus ir puikiu stiliaus jausmu. Jis gali turėti gydymo galių ir stipriai traukti moterų dėmesį.

Panašūs vardai:
Kristoforas, Kristupas, Krizantas, Krizostomas, Krisas, Kristė, Kristijona, Kristijonas, Kristina, Kristinas


Pavardė: Šlekonis

Informacija ruošiama...

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Krizas Šlekonis" morzės abėcėle

-·-
K
·-·
R
··
I
--··
Z
·-
A
···
S
···
S
·-··
L
·
E
-·-
K
---
O
N
··
I
···
S
K
R
I
Z
A
S
S
L
E
K
O
N
I
S
K
R
I
Z
A
S
S
L
E
K
O
N
I
S

Visos paieškos