Vardas: Krizostomas

Vardo reikšmė:

chrysos „auksas“ + tomos „burna“ – „aukso burna, auksaburnis“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.23

Papildoma informacija:

Labai praktiški ir ūkiški žmonės. Jie nestato oro pilių ir neskraido padebesiais. Savo planus ruošia pagal galimybes. Jie - fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Gerai, kai jų praktiškumas paremiamas įvairiapusiu darbu. Jie - puikūs visokiausių darbų specialistai, nors intelektualinius klausimus sprendžia sunkiai. Filosofija, kaip ir fantastika – ne jiems.


Pavardė: Lazan

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Lazauskas, Lazauskienė, Lazauskaitė, Lazarukas, Lazauske, Lazarienė, Lazarčik, Lazarev, Lazarenko, Lazauskė

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Krizostomas Lazan" morzės abėcėle

-·-
K
·-·
R
··
I
--··
Z
---
O
···
S
-
T
---
O
--
M
·-
A
···
S
·-··
L
·-
A
--··
Z
·-
A
N
K
R
I
Z
O
S
T
O
M
A
S
L
A
Z
A
N
K
R
I
Z
O
S
T
O
M
A
S
L
A
Z
A
N

Visos paieškos