Vardas: Ksaveras

Vardo reikšmė:

„ksaverietis, Ksavero miesto gyventojas“

Vardo kilmė:

ispanų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.03

Papildoma informacija:

Ksaverai apdovanoti įsijautimo savybe ir potraukiu jaustis dalele gyvenimo „visumos”. Priklausymas bendraminčių žmonių grupei ir savo vietos pajautimas joje yra būtiniausia sąlyga. Jie siekia tapti bet kokios draugijos nariais: darbo kolektyvo, šeimos klano, kaimo ar miesto bendruomenės arba valstybės ir visos žmonijos dalele. Nepaisant to, jie išlaiko savo individualybę, juos labiau imponuoja būti vieningos visumos dalimi. Ksaverai turi išreikštą teisybės, supratimo jausmą ir siekia, kad būtų kiekvieno išgirsti bei suprasti. Jie atidūs kitų problemoms ir nelaimėms. Neturi įpročio kaltinti kitų. Juos džiugina ne tiek asmeniniai pasiekimai, kiek kolektyvinių veiksmų rezultatai. Ksaverai didžiuojasi savo namais, jausdamiesi jų tikraisiais šeimininkais; džiaugsmingi ir draugiški. Jie kilniaširdžiai – jei būtų jų valia, jie savo širdies šiluma sušildytų visą pasaulį. Nuostabiai jaučiasi harmoningoje aplinkoje, gėrisi grožiu ir turtingumu. Aktyviai domisi kultūra, labai jautrūs ir jų emocijos atsispindi darbuose. Ksaverų blogybės pasireiškia jų noru perdėtai domėtis kitų reikalais, nuolat patarinėti, net jeigu to jų niekas neprašo. Kerštingi.

Panašūs vardai:
Ksavera, Ksaverija, Ksaverijus, Ksaverina, Ksaverinas


Pavardė: Galmanovas

Galmanovas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Galmanovienė (ištekėjusi) ir Galmanovaitė (netekėjusi arba mergautinė).

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Ksaveras Galmanovas" morzės abėcėle

-·-
K
···
S
·-
A
···-
V
·
E
·-·
R
·-
A
···
S
--·
G
·-
A
·-··
L
--
M
·-
A
N
---
O
···-
V
·-
A
···
S
K
S
A
V
E
R
A
S
G
A
L
M
A
N
O
V
A
S
K
S
A
V
E
R
A
S
G
A
L
M
A
N
O
V
A
S

Visos paieškos