Vardas: Ksaveras

Vardo reikšmė:

„ksaverietis, Ksavero miesto gyventojas“

Vardo kilmė:

ispanų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.03

Papildoma informacija:

Ksaverai apdovanoti įsijautimo savybe ir potraukiu jaustis dalele gyvenimo „visumos”. Priklausymas bendraminčių žmonių grupei ir savo vietos pajautimas joje yra būtiniausia sąlyga. Jie siekia tapti bet kokios draugijos nariais: darbo kolektyvo, šeimos klano, kaimo ar miesto bendruomenės arba valstybės ir visos žmonijos dalele. Nepaisant to, jie išlaiko savo individualybę, juos labiau imponuoja būti vieningos visumos dalimi. Ksaverai turi išreikštą teisybės, supratimo jausmą ir siekia, kad būtų kiekvieno išgirsti bei suprasti. Jie atidūs kitų problemoms ir nelaimėms. Neturi įpročio kaltinti kitų. Juos džiugina ne tiek asmeniniai pasiekimai, kiek kolektyvinių veiksmų rezultatai. Ksaverai didžiuojasi savo namais, jausdamiesi jų tikraisiais šeimininkais; džiaugsmingi ir draugiški. Jie kilniaširdžiai – jei būtų jų valia, jie savo širdies šiluma sušildytų visą pasaulį. Nuostabiai jaučiasi harmoningoje aplinkoje, gėrisi grožiu ir turtingumu. Aktyviai domisi kultūra, labai jautrūs ir jų emocijos atsispindi darbuose. Ksaverų blogybės pasireiškia jų noru perdėtai domėtis kitų reikalais, nuolat patarinėti, net jeigu to jų niekas neprašo. Kerštingi.

Panašūs vardai:
Ksavera, Ksaverija, Ksaverijus, Ksaverina, Ksaverinas


Pavardė: Žigaitis

Žigaitis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Žigaitienė (ištekėjusi) ir Žigaitytė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Žigaitė

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Ksaveras Žigaitis" morzės abėcėle

-·-
K
···
S
·-
A
···-
V
·
E
·-·
R
·-
A
···
S
--··
Z
··
I
--·
G
·-
A
··
I
-
T
··
I
···
S
K
S
A
V
E
R
A
S
Z
I
G
A
I
T
I
S
K
S
A
V
E
R
A
S
Z
I
G
A
I
T
I
S

Visos paieškos