Vardas: Ksaverija

Vardo reikšmė:

„ksaverietis, Ksavero miesto gyventojas“

Vardo kilmė:

ispanų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.05

Papildoma informacija:

Šių vardų turėtojų pagrindiniai trūkumai: naivumas, nepastovumas, neambicingumas, lengvabūdiškumas, nemokėjimas užbaigti užsibrėžto tikslo, įpratimas „keisti arklius pirmoje stotelėje”. Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Bet labai meilios su vaikais – savais ir svetimais, tačiau su pastaraisiais tai daro be perdėto sentimentalumo. Vaikai joms – tas pats, kas ir suaugusieji, tiktai laimingi vaikai savyje sukaupia daugiau džiaugsmo, tikėjimo laiminga ateitimi. Todėl jos vaikus laiko tikrais savo draugais.

Panašūs vardai:
Ksavera, Ksaveras, Ksaverijus, Ksaverina, Ksaverinas


Pavardė: Bogdel

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Bogdanovičius, Boguševičius, Boguševičienė, Boguševičiūtė, Boguckaitė, Boguziene, Bogdanovič, Bogdab, Bogdan, BogdiuN

Daugiau narių turinčių vardą Ksaverija

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Ksaverija Bogdel" morzės abėcėle

-·-
K
···
S
·-
A
···-
V
·
E
·-·
R
··
I
·---
J
·-
A
-···
B
---
O
--·
G
-··
D
·
E
·-··
L
K
S
A
V
E
R
I
J
A
B
O
G
D
E
L
K
S
A
V
E
R
I
J
A
B
O
G
D
E
L

Visos paieškos