Vardas: Ksaverija

Vardo reikšmė:

„ksaverietis, Ksavero miesto gyventojas“

Vardo kilmė:

ispanų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.05

Papildoma informacija:

Šių vardų turėtojų pagrindiniai trūkumai: naivumas, nepastovumas, neambicingumas, lengvabūdiškumas, nemokėjimas užbaigti užsibrėžto tikslo, įpratimas „keisti arklius pirmoje stotelėje”. Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Bet labai meilios su vaikais – savais ir svetimais, tačiau su pastaraisiais tai daro be perdėto sentimentalumo. Vaikai joms – tas pats, kas ir suaugusieji, tiktai laimingi vaikai savyje sukaupia daugiau džiaugsmo, tikėjimo laiminga ateitimi. Todėl jos vaikus laiko tikrais savo draugais.

Panašūs vardai:
Ksavera, Ksaveras, Ksaverijus, Ksaverina, Ksaverinas


Pavardė: Čikiliova

Čikiliova – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Čikiliovas.

Panašios pavardės:
Čikiliov

Daugiau narių turinčių vardą Ksaverija

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Ksaverija Čikiliova" morzės abėcėle

-·-
K
···
S
·-
A
···-
V
·
E
·-·
R
··
I
·---
J
·-
A
-·-·
C
··
I
-·-
K
··
I
·-··
L
··
I
---
O
···-
V
·-
A
K
S
A
V
E
R
I
J
A
C
I
K
I
L
I
O
V
A
K
S
A
V
E
R
I
J
A
C
I
K
I
L
I
O
V
A

Visos paieškos