Vardas: Kunotas

Vardo reikšmė:

kun- (kautis) + -ot- – „tas, kuris mėgsta kautis“;

Kunotas paplito iš V. Krėvės rašų

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.13

Papildoma informacija:

Šio vardo nešiotojas aplinkiniams gali atrodyti kaip gan vienišas, paslaptingas ir intelektualus žmogus. Jo draugystę užsitarnauti neturėtų būti lengva, nes jo gyvenimo privatumas bus saugomas labai griežtai. Šis žmogus turėtų labai atsakingai rūpintis šeima, tačiau permainos, pokyčiai ir nuotykiai bus dažni jo palydovai. Vardas skatina gilumino žavesio pasireiškimą ir stiprių jausmų proveržį. Vyras šiuo vardu gali pasižymėti nuotaikų svyravimais, polinkiu į akibrokštus ir puikiu stiliaus jausmu. Jis gali turėti gydymo galių ir stipriai traukti moterų dėmesį.


Pavardė: Klinga

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Klibavičius, Kličius, Klimaitis, Klimas, Klimašauskas, Klimavičienė, Klimavičius, Kliunka, Klibavičienė, Kličienė

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Kunotas Klinga" morzės abėcėle

-·-
K
··-
U
N
---
O
-
T
·-
A
···
S
-·-
K
·-··
L
··
I
N
--·
G
·-
A
K
U
N
O
T
A
S
K
L
I
N
G
A
K
U
N
O
T
A
S
K
L
I
N
G
A

Visos paieškos