Vardas: Labgaudas

Vardo reikšmė:

lab- (labas „geras, taurus“; „nauda, turtas“) + gaud- (gaudyti)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.01

Papildoma informacija:

Šio vardo nešiotojas aplinkiniams gali atrodyti kaip gan vienišas, paslaptingas ir intelektualus žmogus. Jo draugystę užsitarnauti neturėtų būti lengva, nes jo gyvenimo privatumas bus saugomas labai griežtai. Šis žmogus turėtų labai atsakingai rūpintis šeima, tačiau permainos, pokyčiai ir nuotykiai bus dažni jo palydovai. Vardas skatina gilumino žavesio pasireiškimą ir stiprių jausmų proveržį. Vyras šiuo vardu gali pasižymėti nuotaikų svyravimais, polinkiu į akibrokštus ir puikiu stiliaus jausmu. Jis gali turėti gydymo galių ir stipriai traukti moterų dėmesį.


Pavardė: Lesniak

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Lesniauskienė, Lesnevskis, Lesnikovas, Lesnikauskienė, Lesničenka, Lesnevska, Lesnevskienė, Lesniauskas, Lesnickaja, Lesnickas

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Labgaudas Lesniak" morzės abėcėle

·-··
L
·-
A
-···
B
--·
G
·-
A
··-
U
-··
D
·-
A
···
S
·-··
L
·
E
···
S
N
··
I
·-
A
-·-
K
L
A
B
G
A
U
D
A
S
L
E
S
N
I
A
K
L
A
B
G
A
U
D
A
S
L
E
S
N
I
A
K

Visos paieškos