Vardas: Labvardas

Vardo reikšmė:

lab- (labas „geras“) + vard- (žodis, vardas)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.14

Papildoma informacija:

Jums reikia elgtis apdairiai, nes dėl per didelio emocingumo šio vardo turėtojai gali būti apkaltinti priekabiavimu. Egzotika juos traukia neilgai, tačiau paprastas vidinis ir išorinis pasirinkto asmens grožis priverčia rimtai susimąstyti. Nors jie skelbia, kad šeima be vaikų neturi prasmės, tačiau yra nemaža tikimybė, jog neprašys jų turėti.


Pavardė: Derliūnas

Derliūnas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Derliūnienė (ištekėjusi) ir Derliūnaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Derliūnienė

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Labvardas Derliūnas" morzės abėcėle

·-··
L
·-
A
-···
B
···-
V
·-
A
·-·
R
-··
D
·-
A
···
S
-··
D
·
E
·-·
R
·-··
L
··
I
··-
U
N
·-
A
···
S
L
A
B
V
A
R
D
A
S
D
E
R
L
I
U
N
A
S
L
A
B
V
A
R
D
A
S
D
E
R
L
I
U
N
A
S

Visos paieškos