Vardas: Laimintas

Vardo reikšmė:

laimė + -int-

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.12

Papildoma informacija:

Jūs galite dirbti bet kokioje srityje, kur tik reikia protingai elgtis su pinigais. Jūs atkakliu darbu užsidirbate savo pinigus ir nesiimate lošti nesąžiningų žaidimų.

Panašūs vardai:
Laiminta, Laimina


Pavardė: Tarasov

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Tarabilda, Taranda, Tarasevičius, Tarabildienė, Tarandienė, Tarasevičienė, Tarabildaitė, Tarandaitė, Tarasevičiūtė, Taraškevičienė

Daugiau narių turinčių vardą Laimintas

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Laimintas Tarasov" morzės abėcėle

·-··
L
·-
A
··
I
--
M
··
I
N
-
T
·-
A
···
S
-
T
·-
A
·-·
R
·-
A
···
S
---
O
···-
V
L
A
I
M
I
N
T
A
S
T
A
R
A
S
O
V
L
A
I
M
I
N
T
A
S
T
A
R
A
S
O
V

Visos paieškos