Vardas: Laisvydas

Vardo reikšmė:

lais- (laisvas, laisvė) + vyd– (iš-vydo) – „išvydęs, turintis laisvę“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.12

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Šio vardo savininkas gali būti labai intelektualus ir domėtis bet kuo, tačiau viskas, kas susiję su paslaptimis, senove ir menu, jį gali traukti labiausiai. Be to, jam ypač gali sektis mechanikos ir elektronikos srityse. Tai protingo, talentingo ir mažai kuo pasikliaujančio žmogaus vardas.

Panašūs vardai:
Laisvyda, Laisvydė


Pavardė: Aksionov

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Aksionovas, Aksionovienė, Aksionovaa, Aksionova, Aksionenko, Aksionaitienė, Aksiončik

Daugiau narių turinčių vardą Laisvydas

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Laisvydas Aksionov" morzės abėcėle

·-··
L
·-
A
··
I
···
S
···-
V
-·--
Y
-··
D
·-
A
···
S
·-
A
-·-
K
···
S
··
I
---
O
N
---
O
···-
V
L
A
I
S
V
Y
D
A
S
A
K
S
I
O
N
O
V
L
A
I
S
V
Y
D
A
S
A
K
S
I
O
N
O
V

Visos paieškos